טיול בדרזדן – טיול מאורגן מפראג לדרזדן

טיול לדרזדן מפראג

טיול מאורגן מפראג לדרזדן הינו חוויה מומלצת כחלק מהטיול לפראג, ולמעשה מדובר באחד הטיולים המבוקשים ביותר על ידי תיירים המעוניינים לצאת לטיול מחוץ לפראג. טיול בדרזדן מאפשר מבט נדיר לעיר שמאחדת בין הקסם של תקופות שונות, לרבות תוצאות השיקום והשחזור לאחר ההרס של מלחמת העולם השנייה.

הטיול מפראג לדרזדן כולל נסיעה לכיוון צפון, דרך יערות אירופהבמהלך הנסיעה תינתן הדרכה, ועם ההגעה לדרזדן נערוך סיור מקיף של העיר העתיקה (המשוחזרת). במהלך הסיור נבקר בארמון צווינגר (ארמון מתקופת הבארוק)כנסיית החצר (פראואנקירכה – כנסיית גבירתנו)תהלוכת הנסיכים ומרפסת ברוהל (המרפסת של אירופה)בסיום הסיור יינתן זמן חופשי לביקור במרכזי הקניות השופעים של העיר ולהתרשם מהגלריות הנחשבות ביותר באירופה.

צור קשר להזמנת סיור

טיול מאורגן מפראג לדרזדן | טיול לדרזדן בעברית | טיול בדרזדן | טיולים מאורגנים בדרזדן

אטרקציות בדרזדן

  • כנסיית גבירתנו – כנסיית גבירתנו (פראואנקירכה דרזדן) היא כנסייה לותרנית. אטרקציית התיירות המפורסמת ביותר בדרזדן. כנסיית גבירתנו בדרזדן אשר נבנתה במאה ה-18, נחרבה במהלך מלחמת העולם השנייה. הכנסייה שוחזרה מחדש בין השנים 1994 ל-2005, ומאז שיקומה, הפכה למוקד עיקרי לתיירים בדרזדן.
  • ארמון צווינגר – ארמון צווינגר, שנבנה בין השנים 1710-1732, הינו ארמון בסגנון הבארוק. הארמון ממוקם באזור בו שכנו בעבר ביצורי העיר דרזדן, וכיום שוכנים בארמון מוזיאונים למדע, אמנות, כלי נשק וחרסינה.
  • תהלוכת הנסיכים – תהלוכת הנסיכים בעיר דרזדן, הינו ציור קיר של תהלוכת שליטי סקסוניה רכובים על סוסים. ציור תהלוכת הנסיכים מופיע על הקיר החיצוני של חצר האורוות של ארמון צווינגר. הציור המקורי (1879–1871) אשר דהה במשך השנים, הוחלף (1907–1904) באריחי חרסינה.
  • מרפסת ברוהל – מרפסת ברוהל (בגרמנית: Brühlsche Terrasse) היא טיילת מפורסמת בדרזדן, הצופה על נהר האלבה ומכונה “המרפסת של אירופה”. ב-1814 נבנו מדרגות למרפסת והיא נפתחה לקהל הרחב. בשני צידי המדרגות נמצאים ארבעה פסלים, המייצגים את ארבעת הזמנים במהלך יממה.
  • זמפר-אופרה – הזמפר-אופרה הוא מבנה אופרה בדרזדן. הוא ניצב בכיכר התיאטרון שבמרכז דרזדן. הזמפר-אופרה הוא בית האופרה של דרזדן – האופרה הממלכתית של סקסוניה, אולם הקונצרטים של התזמורת הממלכתית של סקסוניה ולהקת הבלט של המקום.
  • קתדרלת דרזדן – קתדרלת דרזדן, היא הכנסייה הקתולית החשובה ביותר של דרזדן. הכנסייה הועלתה למעמד של קתדרלה קתולית בשנת 1964. הקתדרלה ממוקמת ליד נהר האלבה, במרכז ההיסטורי של דרזדן.

רשימת כל האטרקציות בדרזדן

טיולים מאורגנים בעברית בפראג
רשימת בתי קזינו בפראג