תחבורה בעיר:
ניתן להשתמש במטרו, בחשמלית ובאוטובוס באותו כרטיס. חובה לרכוש את הכרטיס לפני העליה על התחבורה הציבורית. את הכרטיסים ניתן לרכוש בחלק מבתי המלון, בתחנות מטרו ובמכונות אוטומטיות צהובות המוצבות בתחנות המטרו ובחלק מבתי המלון. חובה להחתים את הכרטיס לפני השימוש באמצעי התחבורה. ניתן גם להשתמש במוניות, אך הן יקרות באופן יחסי.

טיולים מאורגנים בעברית בפראג

להלן טבלה המכילה נתונים רלוונטים בנוגע להגעה מבתי המלון למרכז (צפייה בטבלה בנייד מומלצת לרוחב):

[table id=1/]

טיסה:
יש להימנע מהעלאת נוזלים בתיקים האישיים למטוס. את כל הנוזלים יש להכניס למזוודה הנשלחת לבטן המטוס. נוזל שימצא בבידוק הביטחוני לפני העלייה למטוס יוחרםאלא אם כן נרכש בדיוטי פרי ונאטם בשקית מתאימה.

להלן מספר פרטים חשוביםהיזהרו מכייסים ומחלפנים לא מורשים בקרנות רחובשמרו על הדרכוןעל הארנק ועל הכסף!

בתי המלון – כמקובל בעולםקבלת חדרים משעה 14:00 ופינוי חדרים בין השעות 10:00-12:00 כל מלון על פי המדיניות שלו וללא קשר לשעת הטיסהניתן להשאיר מזוודות בחדר המזוודות במלוןמי הברז בבתי המלון מותרים לשתייה ,אך אינם מומלציםהשימוש במיני בר בחדר כרוך בתשלוםבמספר בתי מלון יש טלוויזיה עם ערוצי צפייה בתשלום. נא לברר בקבלה.
רשימת בתי המלון בפראג

מטבע – המטבע הרשמי בצכיה הינה קרונה צכיתניתן להמיר כספים בבנקיםבבתי מלון ובחלפנים מורשים בעירשערי המטבעות עשויים להשתנות מדי יום, לכן מומלץ לבדוק את השערים לפני ההמרה ולבדוק כמה תקבלו נטו עבורה.

טלפון לארץ – כדי לחייג לארץ יש לחייג 00-972 ולאחר מכן את אזור החיוג ללא ה-0 ואז את המספר המבוקשכדי לחייג לפראג מהארץ יש לחייג 00-420 ואת מספר הטלפון של בית המלוןהשיחות מבית המלון יקרות! רצוי להשתמש בטלפונים הציבוריים או לרכוש סים מקומי. כרטיס טלכרט ניתן לרכוש בחנויות הטבק ובקיוסקים.


Prague Casino Reviewsמלונות הכל כלול במלדיבייםבתי מלון מומלצים באיי סיישל